Oferta specjalna!

Przy zakupie Reklamy za min. 500zł (netto) dostajesz dwa gratisy!
- wpis BUSINESS GOLD na rok,
- banner rectangle (300x250) FF na miesiąc,
- promocja wpisu na stronach ForumSamochodowe.pl
To wszystko na stronie KatalogMotoryzacyjny.pl

REKLAMA

Emailing reklamowy jest jedną z podstawowych metod dotarcia do potencjalnego odbiorcy. Odpowiednio skonstruowany mailing reklamowy pozwala na pogłębienie więzi z klientami, umiejscowienie się w ich świadomości, a tym samym na zwiększenie oddziaływania na efekty sprzedażowe i zwiększenie konwersji. Dobrze skonstruowany mailing przynosi bardzo korzystne efekty.
Artykuł sponsorowany jest zlecany przez agencję reklamową lub bezpośrednio przez reklamowaną firmę ( jednak może być pisany przez copywritera lub osobę z redakcji danego pisma). Wygląda jak normalny tekst redakcyjny, ale promuje w określony, mniej lub bardziej subtelny sposób, dany produkt lub biznes.
Kreacje reklamowe zamieszczamy w rotacji (możliwość ustawienia cappingu) lub na stałe, istnieje też możliwość podpięcia kreacji reklamowej na stałe w wybranym dziale na forum.
Forum Specjalistów moderowany dział na forum o dowolnej nazwie (przeważnie nazwa firmy lub wykonywany profil działalności)
Kampania może się składać z kilku wybranych pozycji.
Konkurs dla firmy to ciekawa propozycja promocji własnej działalności. Firma funduje nagrody w konkursie za np. pierwsze trzy miejsca. Może też przygotować pulę własnych pytań lub wykorzystać pytania przygotowane przez nas. Konkurs jest promowany praktycznie na wszystkich podstronach forum. Może być zorganizowany w dowolnym czasie i nie ma ograniczeń czasowych.

To tylko przykładowe formy reklamowe, więcej informacji na temat reklamy w naszych serwisach uzyskać można kontaktując się z nami.

Skuteczność reklamy internetowej

Wyobraź sobie idealną reklamę... Taką, która kompleksowo trafia w potrzeby Twojej firmy, którą można dopasować do budżetu reklamowego i której efektywność dokładnie można zmierzyć. Uważasz, że jest to niemożliwe? My udowadniamy, że taka reklama to nie tylko wysoka skuteczność, elastyczność i prestiż, ale również optymalne dopasowanie do specyfiki prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Personalizacja strategii marketingowej

Działania marketingu internetowego, które podejmujemy pozwalają na całkowitą kontrolę efektów kampanii reklamowych przez możliwość ich monitoringu i ciągłe kontrolowanie osiąganego poziomu skuteczności. Gwarantujemy pełną personalizację strategii marketingowej idealnie dobranej do Twoich wymagań. Niezależnie od tego, czy jesteś zdecydowany na skorzystanie z konkretnej usługi czy też zastanawiasz się, która z nich będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie, nasi specjaliści pomogą w dobraniu najbardziej adekwatnych elementów kampanii reklamowej przeznaczonej specjalnie dla Twojej firmy.