Serwisy internetowe

Historia

Jesteśmy dostępni na rynku od 2006 roku. Wtedy powstał nasz pierwszy projekt jakim jest Forum Samochodowe. Inspiracją dla nas była pomoc użytkownikom, którzy nie znają się na motoryzacji, a potrzebują czasem rozwiązać samodzielnie nieskomplikowane problemy. Wraz z pojawiającą znaczną ilością zapytań nie tylko o problemy natury technicznej postanowilismy iść dalej i rozwijać Forum. Tak powstały działy, w których można zasięgnąć pomocy przy kupnie nowego jak i używanego samochodu, przy wyborze części czy rozmiaru opon do danego modelu auta oraz wiele innych przydatnych nacodzień informacji.

Kolejnym projektem był Katalog Motoryzacyjny, który powstał pod koniec 2010 roku. Jest to branżowy katalog firm związanych ściśle z motoryzacją, w którym firmy mogą bezpłatnie promować swoje usługi. Został on powiązany sciśle z Forum w celu lepszej promocji firm i zadowolenia klientów.

Kalendarz Motoryzacyjny to najnowszy projekt z 2011 roku. W związku z licznymi wpisami na Forum o nowych imprezach postanowiliśmy oddać do waszej dyspozycji projekt którego zadaniem jest uporządkowanie wszystkich imprez związanych z motoryzacją i przedstawienie ich w jednym miejscu.

Zobacz więcej klikając na logo wybranego serwisu!